Històric

Històric de batlles
PARTITALCALDELEGISLATURAPRESSA DE POSSESSIÓBAIXA
CiU Ramon Banús i Crusellas 2011-2015 11/06/2011  
CiU Ramon Banús i Crusellas 2007-2011 16/06/2007 11/06/2011
ISQS Assumpta Camps i Garcia 2003-2007 14/06/2003 26/05/2007
CiU Cosme Guiteras i Capdevila 1999-2003 3/07/1999 24/05/2003
CiU Cosme Guiteras i Capdevila 1995-1999 8/07/1995 12/06/1999
CiU Cosme Guiteras i Capdevila 1991-1995 15/06/1991 27/05/1995
CiU Antonio Vila Rodés 1987-1991 30/06/1987 25/05/1991
CiU Antonio Vila Rodés 1983-1987 23/05/1983 9/06/1987
CiU Luis Badó Noguera 1979-1983 19/04/1979 7/05/1983